• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховуємо маленьких патріотів

«Національне виховання

є певний грунт у справі

зміцнення моральних сил дитини;

оновлення і відродження душі народу».

С. Русова.

Моральне виховання з дошкільного віку - єдино вірний шлях успішної ранньої соціалізації особистості, формування стійкого зв'язку поколінь та забезпечення зв'язку людини з рідним корінням, його любові до батьківщини.

/Files/images/voloshka/2а.jpg

Патріотичні почуття закладаються в процесі життя і буття людини, що знаходиться в рамках конкретної соціокультурної середовища. Дитинство – це дитячий вік і дитячі роки; період життя людини, в якому закладаються основи особистої особистісної активності й особистісні властивості; цінності, що визначають якості майбутнього життя. Дитинство – це період народження і становлення особистості з її майбутніми духовними, етичними, моральними цінностями; період пізнання соціуму та її величності Людини. Це, нарешті, фундамент становлення громадянина і патріота своєї країни.

/Files/images/voloshka/8а.jpg

Сучасні орієнтири виховання дітей та молоді знайшли своє відображення в Законах України «Про освіту», «Про охорону дитинства» та інших нормативних документах.Так, однією з найважливіших педагогічних задач, визначених Законом України «Про дошкільну освіту», є виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля. На це орієнтують і сучасні програми дошкільного виховання. Державним стандартом дошкільної освіти є Базовий компонент дошкільної освіти. Його мета - забезпечення життєвої компетент­ності дитини, до змісту якої входить і поняття «бути громадянином своєї країни, патріотом свого народу».

/Files/images/logopedya/Изображение 587.jpg

/Files/images/voloshka/11а.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 698

Коментарi