• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Історія дошкільного закладу
/Files/images/54.jpgДошкільний навчальний заклад № 3 “Веселка” комбінованого типу заснований в 1976 році.
У дитсадку діє 13 груп, з яких одинадцять дошкільних, дві ясельних,дві логопедичні групи.
У педагогічному колективі працюють висококваліфіковані педагоги, які постійно підвищують професійну майстерність, свій творчий потенціал.
Педагогічний процес спрямовується на формування дитини як особистості: розвиток її здібностей, обдарувань, розкриття потенційних можливостей фізичного, естетичного, інтелектуального розвитку.
Завдяки сучасним інноваційним процесам, значної ваги набуло питання вдосконалення форм, методів навчання та виховання дошкільнят. Свідченням оновлення змісту дошкільної освіти в дитячому садку є використання нетрадиційних методів, впровадження перспективного досвіду, надбань педагогічної спадщини.

/Files/images/26.jpg
Заняття з фізичного виховання проводяться з використанням елементів авторської системи М. Єфіменка “Театр фізичного виховання”, в основі якої лежить принцип “Через рух і гру - до формування людини майбутнього”.

/Files/images/33.jpgДошкільнята нашого закладу мають можливість отримати знання з екології, валеології та економіки.

Повноцінний психічний розвиток вихованців значною мірою залежить від зусиль, що докладає практичний психолог дошкільного закладу. У дитячому садку активізується гурткова робота, яка за належної організації забезпечує розвиток здібностей, задовольняє прагнення дитини до різноманітної діяльності, допомагає батькам у здійсненні її гармонійного розвитку. Працюють гуртки “Веселі музики”, “Читайлик”, “Кольорові долоньки”.
Кiлькiсть переглядiв: 726

Коментарi