КАРАНТИН У ЗДО №3 "Веселка"

У звязку з попередженням коронавірусу

в термін з 13.03 - 03.04 2020 на підставі

рішення Білоцерківської міської ради
наказу Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 11 березня 2020 року м. Біла Церква № 152 Про першочергові заходи запобігання поширення коронавірусної інфекції (CОVІD-19) в місті Біла Церква Відповідно до ст. 32, 40 Закону Україні «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24 січня 2020 року № 185 «Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай)», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 25 лютого 2020 року № 552 «КОРОНАВІРУСНА ХВОРОБА 2019 (COVID-19) СТАНДАРТИ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ», з метою попередження занесення на територію м. Біла Церква захворювання, спричиненого вірусом COVID-19, виконавчий комітет міської ради вирішив: 1. З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста Біла Церква, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, ввести обмежувальні заходи на території міста Біла Церква з 13 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року, а саме: 1.1. Призупинити освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Біла Церква.
1.2. Призупинити освітній процес у вищих навчальних закладах.
1.3. Призупинити роботу театрів, кінотеатрів, музеїв, культурно-масових заходів, тощо.
1.4. Призупинити роботу розважальних центрів.
1.5. Забезпечити обмеження проведення масових та спортивних заходів на території міста Біла Церква за участю більш як 60 осіб.
2. Управлінню освіти і науки міської ради, управлінню молоді та спорту міської ради, відділу культури і туризму міської ради, відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення та громадського харчування міської ради забезпечити виконання п. 1 цього рішення. 3. Управлінню освіти і науки міської ради, управлінню молоді та спорту міської ради, відділу культури і туризму міської ради:
3.1. Внести корективи до навчальних планів освітніх програм закладів загальної середньої освіти, спеціалізованих закладів освіти (мистецькі, спортивні школи, тощо).
2 3.2. Організувати навчання з використанням можливостей дистанційної освіти, інтернет-ресурсів, тощо.
4. Управлінню освіти і науки міської ради підготувати звернення до Міністерства освіти і науки України відносно можливого перенесення пробного тестування ЗНО (21, 28 березня 2020 року).
5. Виконавчим органам міської ради негайно - до покращення епідемічної ситуації: посилити дезінфекційні заходи в місцях одночасного перебування до 60 осіб, підтримувати дотримання нормативних показників температури повітря та проводити наскрізне провітрювання в приміщеннях.
6. Управлінню охорони здоров’я міської ради проводити щоденний моніторинг стану здоров’я мешканців міста Біла Церква та щоденно до 10.00 повідомляти оперативний штаб.
7. Відділу інформаційних ресурсів та зв'язків з громадськістю міської ради щоденно оприлюднювати в засобах масової інформації та на офіційному вебсайті Білоцерківської міської ради оперативну інформацію щодо епідеміологічної ситуації в місті Біла Церква.
8. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності забезпечити недопущення працівників до роботи з ознаками інфекційного захворювання та запровадити скринінг температури людей. 9. Відділу транспорту та зв’язку міської ради, відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення та громадського харчування міської ради організувати разом із суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у місцях масового скупчення людей (зокрема на торговельних об’єктах, у місцях проведення культурно-масових заходів, в закладах громадського харчування) та здійснюють перевезення громадським транспортом заходи з посилення режиму поточної дезінфекції. 10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків.
Міський голова Геннадій ДИКИЙ

/Files/images/liniy.png

Вакансії 2019 року

вересень не має

жовтень не має

листопад не має

/Files/images/003.gif


18.09.2019 року в дошкільному навчальному закладі о 17 годині відбудуться загальні батьківські збори. Запрошуємо всіх батьків вихованців.

/Files/images/003.gif

/Files/images/DSC01338.JPG

/Files/images/DSC01341.JPG

/Files/images/DSC01339.JPG

/Files/images/DSC01340.JPG

ВІТАЄМО! Танцювальний колектив та музичних керівників дошкільного закладу № 3 "Веселка": Німерич І. М., Назаренко В. П., Бичек І. М. з виходом у фінал фестивалю "Веселі нотки"

/Files/images/003.gif

Кiлькiсть переглядiв: 291

Коментарi